סרטים לאור ירח

03 אוק

סרטים לאור הירח על האגם של הגן הבוטני

במהלך ימי חול המועד אתם מוזמנים ליהנות מסרטים לאור ירח באווירה לילית קסומה בגן.

ההקרנה תתחיל ב-19:00, הכניסה לגן תחל ב-18:30.

ביום שני, 9.10, ערב ישראלי – שני סרטי קלסיקה ישראלית, סרט ראשון ב-19:00 והשני ב-20:30.

מחיר כניסה: 35 ש"ח. ערב ישראלי: 35 ש"ח עבור שני סרטים. מחיר משולב עבור פעילות יום וסרטים בלילה: 55 ש”ח

הישיבה על הדשא

כדאי להביא משהו חם ללבוש

עד קצה העולם פוסטר סרט

8.10 | יום ראשון | עד קצה העולם (Into the wild)

עד קצה העולם הוא סיפורו האמיתי של כריסטופר מקנדלס, בן למשפחה אמריקאית מבוססת, תלמיד מבריק ואתלט מעולה, המסיים את הקולג' בהצטיינות כשכל האפשרויות פתוחות בפניו. אבל בניגוד לכל הציפיות, במקום לבחור במסלול של קריירה רווחית, מקנדלס משאיר הכול מאחוריו ובורח מהחברה החומרנית המסואבת, לשיטתו. הוא תורם את כל חסכונותיו לצדקה, נוטש את מכוניתו, אורז כמה פריטים הכרחיים ויוצא בטרמפים למסע ברחבי ארצות הברית.
בטיול שנועד להיות אודיסיאה במלוא מובן המילה, מסע אֶפִּי שישנה הכול, מקנדלס פוגש שורת טיפוסים אקסצנטריים, ובסופו של דבר מגיע אל השממה הקפואה של אלסקה. שם, משוחרר מעולמם המחניק, המוגן והתועלתני של הוריו וחבריו, שבו חש עצמו מנותק מן המקצב הטבעי של הקיום, הוא מנסה לחיות חיים אידיאליסטיים, בתנאים קשים. כסמל לניתוק המוחלט מעברו, הוא מאמץ לעצמו שם חדש – מעתה הוא אלכסנדר סופרטרַמְפּ, אדון לגורלו.

ערב ישראלי

9.10 | יום שני

מבצע סבתא

ההקרנה תתחיל ב-19:00

הסרט נסוב סביב שלושה אחים יתומים, יוצאי הקיבוץ הבדיוני "עסיסים": עידן מדריך בני הנעורים, בני מתקין הכבלים, ואלון, המוכר בשם "קרמבו", קצין צה"ל המפקד על יחידת מסתערבים.
סבתא חיה, סבתם של שלושת האחים, נפטרה. הקיבוץ מסרב לטפל בענייני ההלוויה, והאחריות נופלת על הנכדים. שלושתם מבקשים לקבור אותה בקיבוץ אותו ייסדה, אך שפע אי-הבנות, אלתורים וקיצורי דרך הופכים את ההלוויה לפארסה עוקצנית על חיי הקיבוץ והביטחוניזם הישראלי.

מבצע סבתא פוסטר סרט

השוטר אזולאי

ההקרנה תתחיל ב-20:30

אברהם אזולאי כבר 20 שנה במשטרה, ועודנו עונד את דרגות הרב שוטר. המפקד שלו, לפקוביץ`, הוא בן מחזורו בבית ספר לשוטרים. אי-קידומו של אזולאי נובע מעובדה פשוטה: הוא אינו מצליח לתפוס פושעים.
האיש משכיל, טוב לב, רגיש ומסור, ולפיכך לאף אחד אין לב לפטרו. אלא שמועד חידוש החוזים מתקרב, והפעם לפקוביץ` מתכנן ללכת עד הסוף עם סילוקו של אזולאי. אנשי העולם התחתון, לעומת זאת, אינם מוכנים לאבד את השוטר המיטיב כל כך עם עסקיהם המפוקפקים, ומחליטים לביים שוד דמה, אותו יסכל אזולאי בעזרתם הנדיבה.
התרגיל עולה יפה, ואזולאי זוכה לדרגת סמל א` וגם לצל"ש. אלא שאז מנחית עליו לפקוביץ` את המכה הקשה מכל – סוף דרכו של השוטר אזולאי במשטרה.

הסרט היה מועמד לאוסקר עבור הסרט הזר הטוב ביותר וזכה בפרס גלובוס הזהב על הסרט הזר הטוב ביותר.

פוסטר השוטר אזולאי
פוסטר סרט לה לה לנד

10.10 | יום שלישי | לה לה לנד

לה לה לנד הוא סרט מוזיקלי רומנטי אמריקאי. הסרט נכתב ובוים על-ידי דמיאן שאזל ומככבים בו ראיין גוסלינג ואמה סטון.
העלילה עוקבת אחר מוזיקאי ושחקנית שאפתנית שמתאהבים בלוס אנג'לס. שם הסרט הוא התייחסות לכינוי של העיר לוס אנג'לס ולביטוי המתאר מקום שמאכלס אנשים מנותקים מהמציאות. הסרט זכה לשבחים ממבקרי הקולנוע, זכה בשבעה פרסי גלובוס הזהב, כולל לסרט המוזיקלי הטוב ביותר ובשישה פרסי אוסקר מתוך שיא של 14 מועמדויות.

Top דילוג לתוכן